Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი
