Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: Menu Editor
kn: ಮೆನು ಸಂಪಾದಕ
