Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Language
os: Æвзаг

en: Weight
os: Уæз

en: Path
os: Фæндаг
