Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: disabled
pt: inativo

en: Language
pt: Idioma

en: Create a node
pt: Criar um nó

en: Weight
pt: Peso

en: Menu item
pt: Item de menu

en: Undefined
pt: Indefinido

en: There are no menu items yet.
pt: Não existem itens de menu ainda.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '@link_path' é inválido ou você não tem acesso ao mesmo.

en: Create @name
pt: Criar @name
