Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: disabled
ro: dezactivat

en: Language
ro: Limba

en: Create a node
ro: Creare nod

en: Weight
ro: Greutate

en: Path
ro: Cale

en: Menu
ro: Meniu

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: There are no menu items yet.
ro: Nu există încă elemente meniu.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea  '@link_path' este sau invalidă sau nu aveţi acces la ea.

en: Create @name
ro: Creează @name
