Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: disabled
sk: vypnuté

en: Language
sk: Jazyk

en: Create a node
sk: Vytvoriť uzol

en: Weight
sk: Váha

en: Path
sk: Cesta

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: There are no menu items yet.
sk: Neexistujú ešte žiadne položky menu.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name
