Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Undefined
sr: Недефинисано
