Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: Menu item
th: เมนูย่อย

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: There are no menu items yet.
th: ไม่มีเมนูย่อย

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
th: ตำแหน่งพาธ '@link_path' ไม่ถูกต้อง หรือคุณยังไม่ได้ หรือ คุณไม่สามารถเข้าถึงได้

en: Create @name
th: สร้าง @name
