Menu Editor (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Weight
el: Βάρος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: There are no menu items yet.
el: Δεν υπάρχει κανένα μενού.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή @link_path' είτε είναι λανθασμένη ή δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή.

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: logged in users only
el: μόνο χρήστες που έχουν κάνει είσοδο
