Menu Editor (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Language
nl: Taal

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Create a node
nl: Een node aanmaken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Path
nl: Pad

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: There are no menu items yet.
nl: Er zijn nog geen menuonderdelen beschikbaar.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: logged in users only
nl: alleen ingelogde gebruikers
