Menu Editor (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: disabled
oc: desactivat

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Menu item
oc: Element de menú

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: La ruta '@link_path' es pas valida o no i teniu accès.

en: Create @name
oc: Crear @name
