Menu Editor (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Language
sl: Jezik

en: Weight
sl: Teža

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Create @name
sl: Ustvari @name
