Menu Editor (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: disabled
tr: etkin değil

en: Language
tr: Dil

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Create a node
tr: Bir düğüm oluştur

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Menu item
tr: Menü öğesi

en: There are no menu items yet.
tr: Henüz bir menü öğesi bulunmuyor.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '@link_path' yolu geçeriz ya da gerekli erişim izniniz yok.

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: logged in users only
tr: sadece giriş yapmış kullanıcılar
