Menu Editor (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: disabled
hy: անջատված

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: logged in users only
hy: Միայն գրանցված մարդիկ
