Menu Editor (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Language
id: Bahasa

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Create a node
id: Membuat sebuah node

en: Weight
id: Bobot

en: Path
id: Jalur

en: Menu item
id: Pokok menu

en: There are no menu items yet.
id: Saat ini belum ada menu.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
id: Path '@link_path' tidak benar atau mungkin anda tidak dibolehkan mengakses.

en: Create @name
id: Kirim @name

en: logged in users only
id: hanya pengguna yang masuk log
