Menu Editor (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
