Menu Editor (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: disabled
uk: вимкнено

en: Language
uk: Мова

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Create a node
uk: Створити матеріал

en: Weight
uk: Вага

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: There are no menu items yet.
uk: Поки ще пункти меню відсутні.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Menu Editor
uk: Редактор меню

en: logged in users only
uk: тільки для користувачів, що увійшли

en: Menu editor: Edit @menu
uk: Редактор меню: Редагувати меню @menu
