Menu Editor (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Language
ca: Llengua

en: Create a node
ca: Crear un node

en: Weight
ca: Pes

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Menu item
ca: Element del menú

en: There are no menu items yet.
ca: Encara no hi ha elements al menú.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: La ruta '@link_path' no és vàlida o no hi teniu accés.

en: Create @name
ca: Crea @name

en: New menu item
ca: Nou element de menú
