Menu Editor (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: disabled
da: deaktiveret

en: Language
da: Sprog

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Create a node
da: Opret et indholdselement

en: Weight
da: Vægt

en: Path
da: Sti

en: Menu item
da: Menupunkt

en: There are no menu items yet.
da: Der er endnu ingen menupunkter.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '@link_path' er ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: Create @name
da: Opret @name

en: logged in users only
da: kun indloggede brugere
