Menu Editor (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Language
hr: Jezik

en: Weight
hr: Težina

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: There are no menu items yet.
hr: Još nema stavki menija.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: logged in users only
hr: samo prijavljeni korisnici
