Menu Editor (7.x-1.0-unstable3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: disabled
is: óvirkt

en: Language
is: Tungumál

en: Weight
is: Vægi

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Menu item
is: Valmyndahluti

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: There are no menu items yet.
is: Það eru engir valmyndahlutar komnnir

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
is: Slóðin '@link_path' er annað hvort ógild eða þú hefur ekki aðgang að henni.

en: Create @name
is: Stofna @name
