Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Weight
af: Gewig

en: Expanded
af: Oopgemaak
