Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Expanded
ar: موسع

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
