Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Weight
ast: Pesu

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú
