Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Операции

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администрация

en: Weight
bg: Тегло

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Menu link
bg: Елемент от меню
