Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Weight
ca: Pes

en: Expanded
ca: Expandit

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.
