Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Weight
cs: Váha

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.
