Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Weight
cy: Pwysau

en: Expanded
cy: Wedi ehangu
