Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Expanded
da: Udvidet

en: Menu link
da: Menu-link

en: Your configuration has been saved.
da: Dine indstillinger er blevet gemt.
