Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Operations
de: Operationen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Administration
de: Verwaltung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Expanded
de: Geöffnet

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Your configuration has been saved.
de: Ihre Einstellungen wurden gespeichert
