Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Weight
el: Βάρος

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Menu link
el: Στοιχείο μενού

en: Your configuration has been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
