Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Weight
eo: Pezo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita
