Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Enabled
es: Activado

en: Administration
es: Administración

en: Weight
es: Peso

en: Expanded
es: Expandido

en: Menu link
es: Enlace de menú

en: Your configuration has been saved.
es: Su configuración ha sido guardada.
