Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Weight
et: Kaal

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Menu link
et: Menüülink
