Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Administration
fa: مدیریت

en: Weight
fa: وزن

en: Expanded
fa: گسترده
