Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Weight
fi: Paino

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
