Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Weight
fil: Timbang

en: Expanded
fil: Pinalawak
