Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Opérations

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Expanded
fr: Déplié

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Your configuration has been saved.
fr: Votre configuration a été enregistrée.
