Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Weight
gl: Peso

en: Expanded
gl: Expandida
