Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: זמין

en: Administration
he: ניהול

en: Weight
he: משקל

en: Expanded
he: מורחב
