Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Weight
hr: Težina

en: Expanded
hr: Rašireno

en: Your configuration has been saved.
hr: Konfiguracija je spremljena.
