Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Weight
hu: Súly

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Your configuration has been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
