Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Perintah

en: Enabled
id: Aktif

en: Administration
id: Administrasi

en: Weight
id: Urutan

en: Expanded
id: Dikembangkan

en: Menu link
id: Tautan Menu
