Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Weight
it: Peso

en: Expanded
it: Espanso

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Your configuration has been saved.
it: La tua configurazione è stata salvata.
