Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: Weight
ja: ウェイト

en: Expanded
ja: 展開

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Your configuration has been saved.
ja: 設定は保存されました。
