Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Weight
jv: Urutan

en: Expanded
jv: Mekarna

en: Menu link
jv: Tautan menu
