Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Weight
kk: Салмағы

en: Expanded
kk: Кеңейтілген
