Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Your configuration has been saved.
km: ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​របស់​​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ ។
