Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Your configuration has been saved.
ku: شێوەپێدانەکانی پاشەکەوتکران.
