Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda
